Kvalita made in Germany

Produkty HARO patria k nejlepším na trhu. Za vysokú kvalitu získali HARO PARKETT – drevené podlahy vysoké ocenenia. Sortiment výrobkov bol v priebehu rokov doplnený štýlovou dizajnovou podlahovou krytinou Disano by HARO, ktorá neobsahuje žiadne zmäkčovadlá ani PVC. Podlaha Disano je ekologickou 100% alternatívou k vinylovým podlahám s množstvom dekórov a vysokou odolnosťou . V ponuke nechýbajú ani KORKETT – korkové a TRITTY – laminátové podlahy, ktoré tiež získali mnohé významné ocenenia. HARO je proste kvalita made in Germany.


parkett-interier

HARO PARKETT

HARO to je kvalita „Made in Germany“ so 150 ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania dreva. Je jednotkou na nemeckom trhu a tiež popredný svetový výrobca parkiet a podlahových krytín na báze dreva. Môžete si vybrať zo širokej ponuky drevín, dizajnu a povrchových úprav, presne podľa vášho vkusu, alebo účelu využitia priestoru. Všetky výrobné série sú vhodné na podlahové kúrenie. Kúpou značkovej parkety HARO získate podlahu so životnosťou až 30 rokov.


laminat

HARO Tritty – laminátová podlaha

HARO TRITTY je laminátová podlaha určená pre bytové ale aj komerčné využitie. Pre menej namáhané priestory je určená špeciálna edícia označená ako NKL 31. Pre bežné bytové zaťaženie je určená séria TRITTY 90 s hrúbkou 7 mm. Pre silno zaťažené bytové a mierne zaťažené komerčné priestory je určená séria TRITTY 100 s hrúbkou 8 mm. V sérii TRITTY 100 sa vyrába aj elegantná Gran Via a Campus. TRITTY 250 hrúbky 10 mm je určená pre maximálne zaťažené komerčné priestory.


corkett

HARO Corkett

Korok je vďaka svojim izolačným vlastnostiam, pružnosti a schopnosti pohlcovať kročajovú hlučnosť, ideálna podlahová krytina. HARO CORKET je vyrobený z kôry korkového duba, ktorá sa zbiera bez nutnosti výrubu stromov. Surovina je 100% prírodný obnoviteľný zdroj. Korková podlaha nie len šetrí kĺby a chrbticu, ale aj veľmi dobre vyzerá.


Disano by HARO

Designové podlahy sú súčasným trendom. Kombinujú pozitívne vlastnosti parketových a laminátových podláh. Sú príjemne jemné, teplé na dotyk, odolné, ľahko čistiteľné a tiché – navyše naše podlahy vytvárajú zdravý život prostredie. Neobsahujú PVC, zmäkčovadlá a ftaláty. Z tohto dôvodu boli certifikované s modrým anjelom a ekoznačkou. Vďaka svojej vysokej trvanlivosti je DISANO od firmy HARO® ideálna pre bytové priestory s vysokým zaťažením, ale môže byť inštalovaný aj v komerčných priestoroch.


blue-angel